O nas

Kim jesteśmy?

Michał
Michał
Założyciel naszej firmy, teraz częściej filmuje niż fotografuje, ale czasem lubi wrócić do fotografii.  W tygodniu zajmuje się obróbką graficzną, a także wprowadzaniem innowacji do naszej firmy. Jego głowa pełna jest nowatorskich pomysłów i rozwiązań, wciąż wyszukuje wszelkie nowinki techniczne. Usprawnia pracę w firmie a także dopracowuje obróbkę graficzną do perfekcji, żeby wieczorem znaleźć choć chwilę na relaks  przy "Grze o tron” czy “DareDevil”-u. Zdecydowali woli pracować reportażowo, będąc przysłowiową muchą na ścianie, obserwującą weselne szaleństwa. W kościele poważny i skupiony, a na zabawie lubi wskoczyć w sam środek koła panów tańczących zorbę. Przy dobrych bitach, noga zawsze mu lekko podskakuje.
Magda
Magda
W domu - najlepsza żona i mama Nadusi na świecie, na plenerach - pierwszej klasy oświetleniowec (“błyskacz”), na ślubach – nasz głowny fotograf, portrecistka z coraz większą pasją do szerokich kadrów, przy komputerze – organizator, księgowa i projektantka fotoksiążek. Dla wielu pań młodych niezastąpiona konsultantka ślubna – takie pytania jak “z której strony butonierka, a na którą nogę podwiązka” czy pomoc w podpinaniu widowiskowych trenów to dla niej przysłowiowa bułka z masłem. Uwielbia prowadzić samochód i być na miejscu sporo przed czasem.
Marceli
Marceli
Nasz najlepszy zagadywacz - lubi prowadzić wesołe rozmowy z naszymi Paniami młodymi, rozluźnia je i komplementuje. Później pracuje z nimi jak z zawodowymi modelkami robiąc świetne portrety. Człowiek o wielu twarzach - niezniszczalny mors, wieloletni wegetarianin, zawodowy chemik , rowerzysta i miłośnik gór. Do tego oczywiście fotograf pasjonat.

Spytaj
o wolny
termin

508 156 489 / 506 033 849